web analytics

GTA Oyunları

TÜM OYUNLAR

GTA oyunları, oyuncunun kendi kaderinin efendisi olmasını sağlayan bir oyun serisidir. Arabalardan konaklara, hayallerindeki hayatı yaşamaya kadar, oyuncu kendi hayatının kontrolü altındadır ve sonucu belirleyecek seçimler yapmak zorundadır. Bu, oyunu kazanmak ya da kaybetmek değildir, sorunları çözmek ve bir sonraki seviyeye geçmek için strateji oluşturmayı ve eleştirel düşünmeyi içerir.

GTA çevrimiçi oyunlarını nasıl oynayabilirsiniz?

GTA, Rockstar Games tarafından üretilen bir dizi oyun olan Grand Theft Auto’nun kısaltmasıdır. Seride 5 oyun var…GTA, GTA 2, GTA 3, GTA 4 ve GTA 5. Oyunlar 2000’den 2013’e kadar üretildi. diğer şüpheli faaliyetlerde bulunmak. Bir suç işlediğinizde, polis anında uyarılır ve bir saniye içinde üzerinizde olur. Ne kadar çok aranırsanız, sizi o kadar agresif bir şekilde avlarlar.

Çevrimiçi GTA Oyunları, tanıdık karakterler ve hikaye çizgileriyle orijinal oyunların genel hikayesini takip eder. Grand Theft Auto, GTA oyunlarındaki ilk taksittir ve sizi hızlı arabalar ve bol para dünyasıyla tanıştırır. İşte GTA Oyununun bir taslağı ve ne hakkında oldukları.

Büyük otomobil hırsızlığı

Orijinal oyunda temas kuracağınız 8 farklı karakter var: Travis, Troy, Bubba, Katie, Kivlov, Divine, Ulrika ve Mikki. Görevleri ve iş için gereken silahları, arabaları ve aksesuarları seçiyorsunuz. Yine de dikkatli olmalısın. Diğer oyunculara ve polise karşı savunmasızsınız. Mafya için suikastçı rolünü üstleniyor, insanları soyuyor ve oyundaki hemen hemen her şeyi çalıyorsunuz.

Grand Theft Auto 2

Bu ikinci kurulum, Rus Mafyası saflarına katılan ve gangsterler için çalışan kariyer suçlularına yöneliktir. Önceki sürümden çok daha fazla soygun, suikast ve ateş gücü var. Suç patronları için çalışıyorsun, pis işleri yapıyorsun ve parayı topluyorsun.

Grand Theft Auto III

Oyunun bu versiyonundaki grafikler çarpıcı ve gerçekçi. Ayar, New York şehrine dayanmaktadır, ancak farklı bir adla anılmaktadır. Hikaye, başarısız bir banka soygunu sonrasında kız arkadaşı tarafından vurulan düşük yaşam suçlusu Claude adında bir adama odaklanıyor. Ölümden kaçar ama polis tarafından yakalanır ve hapse atılır. Hapisten kaçar ve intikam almak için geri döner.

Grand Theft Auto IV

Grand Theft Auto IV’te karakteriniz Niko Bellic. Sadece geçimini sağlamaya çalışıyor ama çok geçmeden yasadışı faaliyetlerin tuzağına düşüyor. Niko orduda görev yaptı ve Bosna’da savaştı. Ekibinin çoğu öldürüldü ve derin bir travma geçirdi. Yeni bir hayata başlamayı planlamıştı, ancak kadınlar ve zenginlikler tarafından yoldan saptı. Oyundaki 3D grafikler çok iyi.

Büyük Araba Hırsızlığı V

GTA 5 bu serinin belki de en popüler oyunudur. Hikaye Los Santos’ta geçiyor ve yeni karakterler Michael De Santa, Franklin Clinton ve Trevor Philips’i tanıtıyor. Michael ve Trever en iyi arkadaşlardı ve birlikte güneye giden bir banka işi yaptılar. Micheal kendi ölümünü taklit eder ve Trever ortadan kaybolur. Oyun onları FBI, bol para, gösterişli arabalar ve gösterişli konaklarla her zamankinden daha büyük bir macerada bir araya getiriyor.

Aynı heyecanı ve macerayı GTA benzeri oyunlarda yaşayın. Car Thief: GTA, GTA Mad City, Lose the Heat ve daha fazlasını oynayın. Açık dünya oyunları, istediğiniz gibi oynama ve bu dünyada yaşamı deneyimleme özgürlüğü sunar.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12.132 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin