io Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Bu muhteşem çok oyunculu .io oyunlarında dünyanın her yerinden oyunculara meydan okuyun! Herhangi bir oyun seçin ve .io savaş arenasının patronu olup olamayacağınızı görün!
Kral oyunskor’daki en popüler .IO Oyunları nelerdir?
Paper.io 2
Superhero.io
Slither.io
Hole.io
Crowd city 2
Agar.io
Rolling city
Snowball.io
carfight.io
Superspin.io
Telefonlarda ve tabletlerde oynamak için en iyi .io Oyunları nelerdir?
NitroClash.io
Egres.io
Mechario
Agar.io
Hordes.io
.IO Oyunları nedir?
.IO Oyunları tamamen rekabet ile ilgilidir! Bu türün altındaki oyunlarda, bir arenadaki diğer oyunculara katılırsınız ve topaklar, noktalar, küreler yiyerek veya eşya toplayarak en yüksek puanı kazanmak için elinizden gelenin en iyisini yaparsınız. Dikkatli olmalısınız çünkü diğerleri de liderlik tablosunun üst kısmına ulaşmaya çalışıyor!

En güzel .io oyunlarını ücretsiz çevrimiçi oyna

Burada Kral oyunskor’da oynadığınız harika bir ücretsiz .io oyunları koleksiyonumuz var. nokta io oyunları, basit grafiklere ve rekabetçi oyunlara sahip tarayıcı tabanlı, gerçek zamanlı çok oyunculu oyunlardır. Farenizi tek bir tıklamayla bir odaya bağlayabilir ve dünyanın her yerinden oyunculara çeşitli oyunlara meydan okuyabilirsiniz. Stratejik ittifaklar kurmak için solo oynayabilir veya diğer oyuncularla takım kurabilirsiniz. Çevrimiçi olarak 100’den fazla farklı .io oyunu bulunduğundan, seçenekler biraz şaşırtıcı olabilir. Bu nedenle, sunulan en iyi nokta io oyunları arasından bir seçim içeren bu .io oyun listesini hazırladık.

Ücretsiz .io oyunları başladı

.İo oyunlarının türü, 19 yaşındaki Brezilyalı geliştirici Matheus Valadares tarafından yaratılan Agario oyununun başarısı ile başladı. Bu oyunda, oyuncular diğer hücrelerle dolu büyük bir platformda yüzen bir hücreyi kontrol eder. Agar.io, diğer oyun türlerine uygulanan benzer oynanış şekline sahip diğer çok oyunculu .io oyununa ilham verdi. sevilen io oyunlaru arasında çok oyunculu yılan oyunu Slitherio ve chomp oyunu Paperio sayılabilir.

en yeni .io oyun listesi

nokta io oyunları listemizde, tank atıcı oyunları, uzay shooter oyunları, rpg tarzı maceralar, top oyunları ve çok oyunculu pubg dövüş oyunları gibi çeşitli türleri kapsayan daha birçok oyun bulacaksınız. Şimdi oynamak için bu oynaması kolay, platformlar arası tarayıcı ücretsiz çevrimiçi oyunlar ile eğlenin. Hızlı oyun turlarının ve zorlu rekabetin tadını çıkarın. Savaş alanına gidin ve yarışmaya katılmaya hazır olun! 2D Paper Snakes.io’dan Kraloyunskor’da Black Hole.io’nun çılgın 3D kargaşasına kadar her şeyimiz var. İyi eğlenceler!