web analytics

Korku Oyunları

TÜM OYUNLAR

Korku Oyunları’nın korkutucu dünyasına girelim ve sanal hayatlarımızla ondan kaçalım çünkü ancak korkularımızla yüzleşirsek daha güçlü, daha cesur ve hayatın önümüze çıkardığı her türlü şeyle yüzleşmeye hazır olabiliriz. Elbette, herkesin bir tür fobisi olduğu için örümcekler, yılanlar, küçük yerler, yükseklikler, su, uçma ve daha fazlası gibi gerçek hayattan korkabilirsiniz, ancak korku aşılayabilecek kanıtlanmamış şeyler de vardır. bizde: hayaletler, canavarlar, şeytanlar ve daha fazlası için korku oyunu oyna.

Korku medyası, bir film, çizgi film veya video oyunu ne kadar gerçekçi görünürse görünsün, gerçek olmadığı için yıllar boyunca bize güvenli olan korkunç zamanları yaşatmayı ustaca başardı. The Friday the Friday’den Saw, Freddy Kruger, Jason, Dracula, the Scream Killer veya The Conjuring’deki iblisleri izlerken, onlarla doğrudan başa çıkmak ve onlarla yüzleşmek daha da eğlenceli ve korkutucu, korkunuzu yenmenin en iyi yolu onlardan!

Burası, yalnızca birçok ikonik korku karakterinin doğrudan yüzleşmeniz için düşmanlar haline geldiği değil, aynı zamanda yüzleşeceğiniz tonlarca orijinal canavarın, bazı şehir efsanelerinin, bazılarının doğup büyüdüğü çevrimiçi inanılmaz korkutucu oyunlarımızın devreye girdiği yerdir. internet!

Korku-hayatta kalma oyunları engellenmemiş çevrimiçi nasıl oynanır:

Bu sayfadaki girişlerin çoğu, karakterinizi birinci şahıs görünümünde kontrol ettiğiniz bir avatarla gösterecek, çünkü bu çok daha korkutucu, çünkü canavarlar doğrudan önünüze atlıyor ve sizi daha fazla içine çekiyor.

Genellikle hareket etmek, zıplamak veya ileriye doğru koşmak için kullandığınız bir dizi tuş vardır, çömelmek için tuşlar, çünkü tehlikeden saklanmak için yaptığınız şey budur ve fare ile genellikle etrafınızdaki nesnelerle etkileşime girer, kapıları açar, bulmacaları çözersiniz. veya korkunç düşmanları yenmek için bıçak, yarasa, tabanca, testere ve diğer silahları kullanın.

Bazen canavarlar tarafından kovalanıyorsunuz, bazen onları aramanız gerekiyor ve çoğu zaman da çözülmesi gereken bir gizem var, bunu ipuçlarını toplayarak yapıyorsunuz ya da size yakın birini kaçırdıkları için kurtarmanız gereken insanlar var.

Bazı oyunlar o kadar dinamik değildir, bunun yerine daha çok bulmaca çözme öğelerine odaklanır, yalnızca yeterince akıllıysanız yaratıklar tarafından korkmaz veya öldürülmezsiniz, bunun harika bir örneği TrollFace Quest Games’dir .

Ayrıca sizi kesinlikle bu oyunun kardeş kategorisine, Cadılar Bayramı Oyunlarına göz atmaya davet ediyoruz, çünkü bu, hortlakları, hayaletleri, zombileri, cadıları, kurtadamları, vampirleri, iblisleri ve benzerlerini bulabileceğiniz korku ve korku bayramıdır. tıpkı burada olduğu gibi, sen de yapabilirsin!

Korku Oyunlarımızdaki en korkunç canavarlarla ücretsiz tanışın!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (44 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin