Korku Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Online korku oyunları oyna. Korku Oyunları kral oyun skor sitemizin en seçkin oyunlarının bulunduğu online reklamsız oyun oynama sayfamızdır. oynadığı oyunlarda korku öğeleri barındıran ve zekanızla adrenalini kontrol etmek isteyen ustaların yeridir. En iyi çevrimiçi hayatta kalma oyunlarından bazılarıyla hayatta kalma becerilerini sınırlamaya hazır mısın? Kendinizi, ölümcül bir zombi kıyametinden duvarlarını savunan eski bir kasabanın koruyucusu olarak düşünün ya da kendinizi her canavarı öldüren ve aklınızdakileri öldüren ölümcül bir çılgınlığa gittiğini görün. Her zaman parmaklarında olmalısın! Tehlikeli zombiler üzerindeki kısır şeytanlardan kana susamış vampirlere kadar her tür korkunç yaratık, gece boyunca hayatta kalmamanızı sağlamak için ellerinden geleni yapacaktır.

Her Türden Hayatta Kalma Oyunları
Her tür hayatta kalma oyunumuz var, bu yüzden ölümcül engellerden kaçınırken ve parlak para toplarken bir ninja olarak zıplamayı tercih ederseniz, sonsuz koşucu Ninja Eylemini denemelisiniz. Ölmeden önce ne kadar ileri gidebilirsin? Daha çok zombi öldürmek ve patlayıcı bombaları atmakla ilgileniyorsanız, Cowboy Shoot Zombies’te gerçek bir kovboy rolünü üstlenmelisiniz. En iyisini elde etmeden önce kaç tane zombiyi öldürebilirsin?

Çevrimiçi Hayatta Kalma Oyunları Koleksiyonumuza göz atın
Karakterlerini yükseltmeyi ve onları güçlü silahlar ve koruyucu zırhlarla donatmayı mı tercih edersin? Yoksa düz görüşte gizlenerek gizlice mi gireceksin? Endişelenmenize gerek yok çünkü biz sizin için bir oyunumuz var! Harika koleksiyonumuza göz atın ve tüm ücretsiz çevrimiçi hayatta kalma oyunlarımızda hayatta kalmak için gerekenlere sahip olup olmadığına bir bakalım. Şimdi oyna!
Korkunç oyunlar bölümümüz heyecan arayanlar için güzel bir keşif olacak. Burada sinirlerinizi güç için test edebilirsiniz. Korku, dünyanın en popüler türlerinden biridir. Birkaç alt türe ayrılmıştır: korku atıcı, bağımsız korku ve hayatta kalma korku. Horro shooter, oyuncunun çok sayıda canavarı ve diğer kötü ruhları yok etmesi gereken bir tür korkutucu oyundur. Bağımsız – korku özel bir türdür. Burada canavar orduları tarafından saldırıya uğramayacaksınız, ancak sinirleriniz iyi olacak. Bu türdeki oyunların özelliği, oyunun atmosferi tarafından korkutulacak olmasıdır: korkutucu müzik ve çığlıklar. Ancak üçüncü tür, korkutucu oyunun tüm özelliklerini içerir. Burada sayısız canavar ve pompalayan müziğin yanı sıra mükemmel bir hikaye ve oyun çizgisi bulacaksınız. Size üç türün en korkunç oyunlarını getiriyoruz. Başlamak için sizi “Undead Island” ve “Ghost Manor 3D”yi ziyaret etmeye davet ediyoruz. O zaman “Kara Gül” konağı size kapılarını candan açacak ve sırlarını anlatacak. Bu tür seyahatlerden sonra asıl şey “Deliliğe” veya derin uykuya düşmemektir. Ama her zaman bir çıkış yolu vardır. “Suikastçıdan Kaçış” ve “Hayaletlerden Kaçış” bölümlerini tamamlayabileceğiniz “Gizemli Evin Sırrı”nı ortaya çıkarmalısınız. Ardından, “Bodrum Kapısı”nı açmalısınız ve “Küçük Fobiniz” olmasına rağmen, “Korku Labirenti” ile bu korkunç kabustan kaçabileceksiniz. Bu tür seyahatlerden sonra asıl şey “Deliliğe” veya derin uykuya düşmemektir. Ama her zaman bir çıkış yolu vardır. “Suikastçıdan Kaçış” ve “Hayaletlerden Kaçış” bölümlerini tamamlayabileceğiniz “Gizemli Evin Sırrı”nı ortaya çıkarmalısınız. Ardından, “Bodrum Kapısı”nı açmalısınız ve “Küçük Fobiniz” olmasına rağmen, “Korku Labirenti” ile bu korkunç kabustan kaçabileceksiniz. Bu tür seyahatlerden sonra asıl şey “Deliliğe” veya derin uykuya düşmemektir. Ama her zaman bir çıkış yolu vardır. “Suikastçıdan Kaçış” ve “Hayaletlerden Kaçış” bölümlerini tamamlayabileceğiniz “Gizemli Evin Sırrı”nı ortaya çıkarmalısınız. Ardından, “Bodrum Kapısı”nı açmalısınız ve “Küçük Fobiniz” olmasına rağmen, “Korku Labirenti” ile bu korkunç kabustan kaçabileceksiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Loading...
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin