web analytics

18 tekerlekli kamyon park etme

18 Tekerlekli Kamyon Park Etme Oyunu Oyna

18 Wheeler Truck Parking, bugün sizler için web sitemize ücretsiz olarak eklenen, erkekler için en iyi yeni oyunlardan biri olmak üzere, çünkü size gerçek bir meydan okuma vermek üzereyiz, çünkü 18 tekerlekli bir kamyonu park etmek bir kamyon değil. kolay ayak, çünkü gerçekten büyükler, bu yüzden onları şehrin park yerlerine doğru bir şekilde yerleştirmek bir güçlük olacak, ancak bunu başarırsanız gerçekten zevkli olacak!

Park 18 Wheeler Trucks çevrimiçi!

Her seviyede, bir park yerinden diğerine yeşil okları takip etmeniz, kamyonu dikkatli bir şekilde ön ve arka noktaların yanına yerleştirmeniz ve bir öncekiyle işiniz bittiğinde yenisine geçmeniz gerekir. Kamyona çarpmayın ve hasar vermeyin, çünkü 100 sağlık puanınızın tamamını kaybederseniz seviyeyi kaybedersiniz.

Yön tuşlarını kullanarak kamyonları hareket ettirin ve kornaya basmak için H tuşunu kullanın. Şimdi, zorluğu artan seviyeleri tamamladıkça, deneyiminizi daha ilginç, çeşitli ve eğlenceli hale getirmek için park etmek için yeni kamyonlar satın alabilirsiniz! Performansınıza bağlı olarak, seviye başına üç üzerinden üç yıldız almayı da deneyin.

Size en iyisini diliyoruz, sizi biraz daha görmeyi umuyoruz ve bu gerçekleşirse, yalnızca daha yeni harika oyunlarla karşılaşacaksınız!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.