web analytics

otobüsü şehre parket

Otobüsü Şehre Parket Oyunu Oyna

Bus Parking City 3D’ye hoş geldiniz, şüphesiz hem çocuklar hem de yetişkinler için çevrimiçi olarak en iyi otobüs park etme oyunlarından biri, başından sonuna kadar tonlarca eğlendiğimiz web sitemize eklendi, bu yüzden hiç şüphe yok Web sitemizi ve deneyiminizi olduğundan daha iyi hale getirecek gerçekten yüksek kaliteli bir eklenti olduğu için aklımızda onu da seveceksiniz!

3D City’de ücretsiz çevrimiçi Otobüs Park Etme!

Park yerinize ulaşmak için asfalttaki okları takip ederek otobüsünüzü sürmek için OK veya W, A, S ve D tuşlarını kullanın ve yeşile dönene kadar dikkatlice içine yerleştirin. Çizgiyi çok fazla aşmamaya çalışın ve otobüse bir şeylere çarpmanın ve çok fazla çarpmanın sağlık çubuğunu tüketeceğini ve boşalırsa seviyeyi kaybettiğinizi bilin.

Ayrıca, geri sayım yapan bir zamanlayıcı olduğundan, size verilen süre dolmadan her seviyeyi tamamlamanız gerekir ve ayrıca yol boyunca tüm paraları toplamayı, puanınızı bu şekilde artırmayı ve onlar için çeşitli avantajlar elde etmeyi denemelisiniz. . Gerçekten bu kadar basit, artık ne yapacağınızı ve nasıl yapacağınızı bildiğinize göre, eğlenceye hemen başlayın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.