web analytics

mecha arena

Mecha Arena Oyunu Oyna

Mecha Arena oyununu oyna. Mekanik çağın yeni icatları olarak gösterilen robotların gelişmesiyle robot kavgaları arttı. Bu katı kavgalarda rolünüzü almak ister misiniz? Cevabınız evet ise, başlayalım!

Oyunu yükledikten sonra, bilgisayarınızda görünen Flash Player ekranında “İzin Ver” düğmesini tıklayın. Ardından “PLAY GAME” düğmesi ile devam edin ve boş bir kayıt defteri yuvası seçin. Ekibinize bir isim verin ve logonuzu seçin. Oyun Fare tarafından oynanır. Ekrandaki düğmeler sayesinde robotunuzu sipariş edebilir veya koçluk yapabilir ve arenada savaşmasını sağlayabilirsiniz.

Oyun için bazı ipuçları verelim: “MECHA FREE” düğmesini tıklayarak robotunuzu dövüştürebilirsiniz ve dövüşün sonunda kazanırsanız para kazanabilirsiniz. Rakip robota saldırır ve vücudundaki korumayı bitirirseniz, robot tamamen yere uzanır ve kazanırsınız. Dövüşlerden sonra robotunuzu tamir etmeyi ihmal etmeyin. Alt ekrandaki düğmeleri kullanarak robotunuzun saldırı, savunma ve hızını geliştirebilir ve geliştirebilirsiniz. Oyunda kazandığınız parayla robotunuzun parçalarını geliştirmeyi unutmayın.

Oyun sırasında oyunu duraklatabilir, sesi açabilir veya kapatabilir ve üst menüye dönebilirsiniz. Bu harika oyunda başarılı olup olamayacağınızı görelim. İyi eğlenceler! Bedava Mecha Arena oyunu oyna. kraloyunskor.com ailesi olarak başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.