web analytics

lunapark korkusu

Lunapark korkusu Oyunu Oyna

lunapark korkusu oyunu, Scooby-Doo Oyunları kategorisi artık bir fuara gitmenin aynı anda hem eğlenceli hem de korkutucu olabileceğini kanıtlayacak, çünkü bu Boomerang şovunun çoğu bölümü genellikle sergileniyor ve Funfair Scare adlı bu yeni oyunun geleceğinden eminiz. daha fazlasını yapın ve bir kez daha mümkün olan en iyi zamanlardan birine sahip olacaksınız, sadece web sitemizde!

Funfair Scare’i ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Bir ila üç hayalet arasında değişen üç zorluk seviyesi arasında seçim yaparak başlayın. Kolaydan başlamanızı ve ardından zor olana geçmenizi öneririz.

Tahmin edeceğiniz gibi oyun, Scooby ve Shaggy’nin panayırda dolaşıp sorunları çözmeye çalıştıkları, aynı zamanda canavarlar ve korkutucu şeylerle uğraştıkları, bulmaca ve gizem unsurlarına sahip bir macera oyunudur.

A ve D ile hareket edin ve öğelerle etkileşim kurmak için boşluk çubuğunu kullanın. Endişelenmeyin, Fred sizinle telefonda konuşurken ne yapacağınıza dair ipuçları veriyor.

Sağlık barınız olan yeşil barınız canavarlar tarafından boşaltılırsa veya çok korkarsanız kaybedersiniz, bu yüzden olmasına izin vermeyin. Bunu önlemenin iyi bir yolu, ikilinin devam etmelerini sağlayacak yiyecek bulmaktır.

Size en iyisini diliyoruz, umarız arkadaşlarınıza da bu oyunu oynamalarını söylersiniz ve belki yarın da buraya gelirsiniz, burada sizin için de yeni bir oyun listesi hazırlayacağız!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.