web analytics

scooby doo doğum günü partisi

Scooby Doo Doğum Günü Partisi Oyunu Oyna

Scooby-Doo, Shaggy, Daphne, Velma ve Fred ile, kategorinin en yeni harika oyunlarından birinde, ışıklar söndüğünde ve pasta kaybolduğunda çetenin köpeğin doğum gününü kutladığı bir Doğum Günü Partisi yapalım. en büyük kabusları, yemek yemeyi ne kadar çok sevdiklerini bilirsin. Onu geri alabilir misin? Hadi bulalım!

Scooby-Doo Games’in Doğum Günü Partisine Hoş Geldiniz!

WASD/OKLAR kullanarak köpeği odaların içinde gezdirin, kutuları boş alanların üzerine iterek üzerlerinde hareket edin ve diğer taraflara geçin ve puanınızı artırmak için mümkün olduğunca çok atıştırmalık toplamaya çalışın.

Kalenin yeni bölümlerini görmek için kilitli kapıları açmak için anahtarları alın ve yarasalardan, hayaletlerden ve diğer korkunç varlıklardan kaçındığınızdan emin olun, çünkü onlara çarpmak hayat kaybetmek anlamına gelir ve bunlardan sadece üç tanesine sahipsiniz.

Uçuruma düşersen de ölürsün, o yüzden bunun dünyadaki hiçbir şey için olmasına izin verme. Oyunda ayrıca üç seviye var, sonunda onları bitirmek için pastaları bulmanız gerekiyor.

Size sadece iyi şanslar ve bol eğlenceler diler, sizi günlük içeriğimizin daha fazlasına göz atmaya davet edebiliriz, bunu kaçırmak istemeyeceksiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.