web analytics

sinsi mürettebat oyunu oyna

Sinsi Mürettebat Oyunu Nasıl Oynanır?

Scooby-Doo oyunları, Sinsi Mürettebatına yeni bir macerada katılın, her adımda tehlikelerin bulunduğu perili bir eğlence parkını ziyaret ettiğinizden, ancak bazılarının yardımıyla dünyadaki hiçbir şeyi kaçırmayacağınızı umuyoruz. kullanışlı ve lezzetli Scooby-Snacks, gizemli dedektif ekibinize rehberlik ederek günü kurtaracaksınız!

Eğlence ve macera için Scooby-Doo Sneaky Crew’a katılın!

Farenizle bir Scooby-Snack tutacaksınız ve köpeğin yemeğin peşinden giderken izlemesi için bir yolu tıklayıp sürükleyerek, üzerinde soru işareti olan ipucuna ulaşacak şekilde yolu çizerek, onu alın ve ardından seviyenizi temizlemiş olacağınız çıkışa doğru yeni bir yol açın.

Her seviyede haritaların etrafında hareket eden mekanik muhafızlar var, bu yüzden onların ışıklarına yakalanmamak için mümkün olduğunca çok gizli ustalıkla onların yanından gizlice geçmen gerekiyor çünkü bu olduğunda, senin içinde durdurulacaksın. izler ve her şeye sıfırdan başlamak zorunda kalır.

Size her zaman olduğu gibi sadece en iyisini diliyoruz ve sizi daha fazla görmeyi umuyoruz, çünkü gün boyu birçok sürprizimiz var, hiçbirini kaçırmaya değmez!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.