web analytics

subway surfers: bali oyunu oyna

Subway Surfers: Bali Oyunu Nasıl Oynanır?

ubway Surfers World Tour Games serisi şu anda dünyanın en popüler turistik yerlerinden biri olan Bali’de devam ediyor, egzotik ve unutulmaz bir yer, şimdi bu sonsuz koşu oyunu 3d ile bilgisayarınızın veya bilgisayarınızın önündeki koltuğunuzdan kalkmadan ziyaret edebileceğiniz egzotik ve unutulmaz bir yer. cep telefonları. İnternette mini bir tatile hazır mısınız?

Yeni Subway Surfers oyununda Bali’yi ziyaret edin!

Yönleri değiştirmek için A ve D’yi kullanın, atlamak için W’ye ve kaymak için S’ye basın, bu eylemleri yolunuzdaki engellerden kaçınmak için kullanın, işaretleri, trenleri ve daha fazlasını engellemekten mi bahsediyoruz, çünkü onlara çok fazla çarparsanız. kez ve sizi kovalayan memur sizi yakalar, kaybedersiniz ve sıfırdan yeniden başlamak zorunda kalırsınız.

Bunun yerine, boşluk çubuğunu kullanarak kaykayınızı etkinleştirebileceğiniz ve her koşuda yalnızca büyük bir mesafe kat etmekle kalmayıp, aynı zamanda puanınızı artırmak için mümkün olduğunca çok para toplamayı deneyebileceğiniz ve bunları dükkanda kullanabileceğiniz için ileriye doğru koşmaya veya paten kaymaya devam edin. yeni görünümler veya uçan kaykaylar.

Artık oyunun ne kadar basit ve harika olduğunu anladığınıza göre, hemen başlamaya hazır olmalısınız ve belki arkadaşlarınızla da paylaşırsınız, neden olmasın?

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.