web analytics

Temple Run Oyunları

TÜM OYUNLAR

Temple Run Oyunları sizlere tapınakların en ücra köşelerinden güneşe doğru koşarken yeni maceralara yaklaşmanızı sağlayacak. online koşu ve temple run oyunları ile yeni maceraların kapısını aralayın. Oyun meraklıları, koşan istismarların ve büyük akrobatik egzersizlerin hayranı çevrimiçi ücretsiz koşu oyunlarını seviyor. Çevrimiçi koşu oyununun çoğu, paten yatılı oyunlarının istismarına benzer bulundu ya da yürüyüş ve tırmanma kadar yakın bir oyun türüne benzeyeceksiniz. Koşmak için ücretsiz oyunların oynanması oyunda taktiksel manevralar yapmak yerine hızın etrafında döner.

Koşu oyunlarının çoğunda, farklı oyun alanları bu nedenle oyun oyunda inşa edilir. Çevrimiçi koşu oyunları oynarken oyuncular, tırmanma, sıçrama, duvar koşusu ve diğer akrobatik oyunlar gibi oyun etkinliklerine katılıyorlar.

Bu tür bir harekete dahil olan oyuncu, oyunun bir sonraki hamlesinde ve seviyesinde kolayca ulaşabilmesi için puan ve yükseltmelerden büyük bir avantaj elde eder. Bu oyunların çoğunda karakteri oynamak için ya hayatından başkalarından kaçmak ya da başkalarını kovalamak zorunda kalıyorsunuz.

Ücretsiz oyunların çoğunda oyun oynama klasik engelli askeri eğitimden esinlenmiştir. Çevrimiçi koşu oyunlarındaki ordu eğitimi gibi, ordu engelleme antrenmanının tüm özellikleri de dahil olmak üzere, bir oyuncunun tırmanma, zıplama, koşma, dengeleme ve diğer yöntemler gibi etkinliklere düşkünlüğüne izin vererek ayrıntılı bir şekilde ele alınmıştır. Temple Run Oyunları kral oyun skor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin