pasta yapma oyunu oyna

Pasta Yapma Oyunu Nasıl Oynanır?

Pasta Yapma oyununu oyna. Kek dükkanı sizi sürücü koltuğuna yerleştirir ve kendi keklerinizi ücretsiz olarak tasarlamanızı sağlar.
Yemek pişirmeyi, tatlıları pişirmeyi, doğum günü pastalarını yapmayı veya sadece bir çikolata bağımlılığına sahip olmayı seviyorsanız, bu oyun birkaç basit tıklama ile arzularınızı yerine getirecektir. Çok kendi şef ol ve bu ücretsiz uygulama içinde yiyeceklerin yüzlerce farklı türde deneyin!
Kek Dükkanı Özellikleri
Pazu’nun diğer heyecan verici oyunları gibi, Kek Dükkanı oyunu da seçim yapabileceğiniz eşsiz bir set kek sunuyor. Bu dekorasyon / kek yapma oyunu size pasta yapmak ve süslemek için kategoriler büyük bir seçim sunar. Dekorasyon araçları cupcake yapımcısı araçlarından doğum günü pastası dekorasyonuna kadar çeşitlilik gösterir. Aslında, mükemmel bir pasta oluşturmak için kullanabileceğiniz yüzlerce farklı içerik var. Çikolatayı tercih ederseniz veya vanilya aromasına yaslanma eğiliminde olsanız da, kendi şefiniz olmayı istediğinizi seçebilirsiniz.
Renkli, Benzersiz ve Kullanımı Kolay!
Kek Dükkanı sadece oynamak için eğlenceli değil, aynı zamanda zevk kolaydır! Kullanımı kolay bir arayüze sahip olan Cake Shop, oyunu tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Cake Shop’ta kullanılan renkler ve grafikler inanılmaz ve çocuklardan yetişkinlere herkes bu oyunu oynamayı çok sevecek. Kendi Kek Salonuna sahip ol ve nasıl çalışacağını belirle, Pazu’dan renkli ve eğlenceli bir oyun.
Bekleme! Bu ücretsiz uygulamayı indirin ve Kek Dükkanı’nda mevcut inanılmaz özelliklerin tadını çıkarmaya başlayın! Bedava Pasta Yapma oyunu oyna. kraloyunskor.com ailesi olarak başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

Ben byunu oynayamadim eternetim yokdu cunku

Şubat 3, 2021
Yapımcı

eee nasıl yorum yaptın anonim

Eylül 19, 2021
bok parçası

pasta yapma dediler yapmadık sjsjsjsj

Şubat 1, 2022