web analytics
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
REKLAM

Cuphead Cadılar Bayramı

Bugün tam burada web sitemizde yeni bir Cadılar Bayramı mücadelesi ortaya çıkıyor ve bugün sevgili çocuklar, Cuphead'in ana karakter olacağını ve bu yeni macerayı mümkün olduğunca çok puanla bitirmek için yardımınıza ihtiyacı olduğunu görebilirsiniz.

Çocuklara yönelik bu yeni oyunda çok dikkatli olmalı ve her seviyenin sonuna ulaşabildiğinizden emin olarak Cuphead'in bu yeni Cadılar Bayramı macerasını bitirmesine yardımcı olarak en kısa sürede puan kazanmayı başaracağınızdan emin olmalısınız. giderek daha fazla seviyenin kilidini açmaya başlayın.

Sizin ve Cuphead'in birlikte oynaması için hazır bir sürü macera var ve bugünden başlayarak, en kısa sürede FARE'yi kullanmaya hazır olmanız ve Cuphead'in her şeyden kaçınmasına yardım etmeye başlamanız gerektiğini göreceksiniz. tehlikeler.

Onu macera boyunca hayatta tutmak için sizin ve Cuphead'in kaçınmanız gereken yerde sivri uçlar olacağını görebilirsiniz. Hiç kolay olmayacak çünkü sevgili çocuklar, Cuphead'in her zaman koşacağını ve gerektiğinde zıplamaya başlamak için farenin sol tuşuna tıklamanız gerektiğini görebilirsiniz.

Bu kolay bir görev olacak, ancak Cuphead ile bu yeni macerayı oynarken harika zaman geçireceğinizden eminiz ve en kısa sürede tüm arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz birçok Cadılar Bayramı mücadelesi olacak. . İyi eğlenceler!

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.