web analytics

Atari Oyunları

TÜM OYUNLAR

Atari oyunları – sevilen klasikler 

Atari başarıdan sonra altın bir başarı dönemi yaşadı ve şimdi oyunları dünyaca ünlü video oyunları klasikleri olarak kabul ediliyor. En popüler ve keyifli Atari oyunlarını bu kategoride birleştirdik. İlk önce hangi oyunu oynayacağınızı seçemiyorsanız, her oyunun ne hakkında olduğuna dair kısa bir kılavuz burada. 

Pong  – masa tenisi simülatörü. Ekranın yan tarafındaki bir raketi hareket ettirin ve topun ona karşı sıçramasına izin verin. Topun seni geçmesine izin verme yoksa oyun biter! 

Koparma  – ekranın altındaki bir kürek kontrol edin. Tuğlaları vurmak için topun raketten sıçramasına izin verin. Bir tuğla vurulduğunda, kaybolur. Kazanmak için tüm tuğlaları ekrandan kaldırın! Kendinize meydan okumak için birden fazla oyun modundan birini seçin.

Füze Komutanlığı  – düşmanın füzeleri gökten geliyor! Ekranın altındaki şehirlere ulaşmadan onları yok etmelisiniz.

Kırkayak  – büyük bir kırkayak aşağı doğru sürünüyor. Sen bir tarlanın dibindeki küçük bir böceksin ve seni yemeden önce kırkayaklara ateş etmelisin. Örümceklere, pirelere ve akreplere de dikkat edin!

Asteroitler  –  uzayın ortasında bir uzay gemisindesiniz. Yolunuza uçan asteroitlerden kaçının ve ateş ederek onları yok edin. Yine de yalnız değilsin – diğer uzay gemileri de sana saldırmak için burada. 

Oyunlardan herhangi biri hakkında daha fazla bilgi edinmek veya oyunların her birinin geliştirilip piyasaya sürülmesinin arkasındaki tarihi okumak istiyorsanız, oyunları açın ve aşağıdaki açıklamaları okuyun!

Atari Oyunları kral oyun skor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin