web analytics

savaş çağı 1

Savaş Çağı 1 Oyunu Oyna

Savaş Çağı 1 oyununun orjinal adı age of war 1 ve Türk oyun severler çağlar boyu savaş 1 olarak oynamaktalar. Age of War I, online olarak oynanabilen ünlü masa oyunundan sonra oluşturulan ilk oyundur ve Friv-Games.com ekibi bu strateji oyununu ücretsiz olarak önünüze getirmeyi başarmıştır.

Oyunun amacı hayatta kalabilmek ve düşman üssünü olabildiğince hızlı bir şekilde yok etmek ve puan kazanmak ve günden güne gelişmek. Oyun cive çağlara ayrılmıştır. Bir sonraki çağa geçmek için Xp puanlarına ihtiyacınız var. Bu puanları kazanmak için düşman birimlerini ve yapıları öldürmeniz gerekiyor. birimlerinizden biri öldürüldüğünde de Xp puanları kazanırsınız. Ayrıca savunma ve saldırı arasındaki dengenin anahtar olduğunu bularak savunmalar oluşturabilirsiniz. Ayrıca özel bir saldırı kullanabileceksiniz. bu saldırıyı kullandıktan sonra tekrar kullanılabilir olması için zamana ihtiyacı olacak. Her ağanın kendi özel saldırısı vardır. Üssünüzü tamir edemezsiniz, ancak bir sonraki çağa her evrimleştiğinizde sağlık puanları kazanır. Üssünüzü ne pahasına olursa olsun koruyun. Oyunun zorluğu normal, daha zor, imkansız arasında seçilebilir.

Oyunun grafikleri oldukça renkli, yazın olması, yemyeşil doğası, ağaçlarla dolu olması ve sol tarafta size düşen taş damlası ve inşa etmeniz gereken tarih öncesi askerlerin fabrikası olacak. Sağ üstte 6 simgeniz olacak:

  1. Tren birimleri menüsü
  2. Taret inşa menüsü
  3. taret satmak
  4. 1000$ – bir turrent noktası ekleyin
  5. 4000$ – bir sonraki çağa geçiş yapın.
  6. Özel saldırı: bu sefer size saldıran tüm düşmanları yok edecek alevler içinde bir meteor yağmuru olacak; ateş yağmuru yaklaşık 10-15 saniye sürecek ve bu süre zarfında sizi savunacak yeni askerler yaratmak için hızlı hareket etmeniz gerekecek.

Yaptığınız ordu, sahip olduğunuz paraya ve puanlara bağlı olarak zamanında inşa edilmelidir ve bu şekilde aşağıdakileri satın alabileceksiniz: 15 $ için bir Club man oluşturabileceksiniz, 25 $ için bir sapan adam yaratabilmeniz ve 100 dolara bir Dino Rider; Sabit silahları tartışırken birkaç seçeneğiniz olacak: 100 $ için kaya sapanı satın alabilirsiniz – mağaranıza monte edilen bir kaya fırlatıcıdır, 200 $ için otomatik olarak yumurta satın alabilirsiniz – bu bir yumurta fırlatıcıdır, ancak yumurtalar düşecektir 500 dolara ilkel mancınık satın alabilirsiniz – ancak çoğu, ilkel bir mancınık olmasına rağmen işini gerçekten iyi yapacak ve çağlar arasındaki savaşı kazanmanıza yardımcı olacak birçok düşmanı yok edecek taşlarla mancınık yapmanıza yardımcı olacaktır. ;

Yeni flash oyun Age of War’da önerebileceğimiz belki de en iyi stratejilerden biri şudur: En baştan iki tip dövüşçüyü yaratabileceğinizi düşünürsek, ilk dövüşçülerinizi daha ucuz ve en iyi saldırı gücüyle yaratmanızı tavsiye ederiz. balta, kılıç veya yumruklar, sırasıyla yakından saldıranlar, ardından geri gelecek ve taş, levha ve hatta silah atacak binicilerinizi inşa edersiniz ve bu şekilde pahalı, pahalı binicileri savunabilirsiniz. ve çok daha hızlı ve daha ucuza yenileyebileceğiniz küçük orduyu yok edin.

Mağaranızın ve düşmanınızın ömrü 500 puandır; ona saldıran karaktere bağlı olarak, mağara ömrünün giderek daha fazlasını kaybedecek, ancak artık hiçbir şeye hakim olamadığınızda, sizi hazırladıktan sonra savaş alanında geçici barışı geri getirecek özel saldırı düğmesini etkinleştirmeniz gerekecek. dakikadan dakikaya başlayacak savaş için. 400 $ toplamayı başarırsanız, sizi gerçek bir şövalye yapacak bir sonraki oyun modunda gelişebileceksiniz.

Çıkış Tarihi: Ekim 2010
Yayınlanma: MaxGames.com
Oyun Türü: Strateji
Seviye Sayısı: 5
Birim Sayısı: 16
Taret Sayısı: 15

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.