web analytics

savaş çağı 3

Savaş Çağı 3 Oyunu Oyna

Savaş Çağı 3 oyunu oyna. orjinal adı age of war 3 olan bu strateji savaş oyunu, Türk oyunseverler tarafından çağlar boyu savaş 3 olarakta oynanmakta.

Age of War 3 nedir?

Age of War’ın yeni sürümü artık Friv’de mevcut, bu yüzden sizi denemeye davet ediyoruz. Bilmeniz gereken şey, bu sefer size yeni strateji oyununu verdiğimiz her görevi kazanabilmeniz için alışkın olduğunuzdan emin olduğumuz strateji ile daha fazla çalışmak zorunda kalacağınızdır.

Mutant Böcekler artık her yerdeler, bu yüzden dev hamamböceklerine, zehirli örümceklere dikkat etmelisiniz, ama bu sefer ne harika bir şey ki mağara, onları kullandığınız savaşçıları doğurmayı başaran bir tür yaşam evine dönüştü. savaşın savaş alanında. Amacınız, uzaylı istilasını olabildiğince hızlı bir şekilde atlatmak ve yok etmektir. Para toplamanın en iyi yolu Toplayıcılardır. Toplayıcılar suyu toplar ve paraya dönüştürür.

Bu savaşı nasıl kazanabilirsin?

Üzerine tıklayarak üssünüzü seçin, ardından 1. kademe düğmesine basın. Oyunun başında, su rezerviniz 90$’dır ve sadece yere saldırabilen dokuz Toplayıcı inşa edebilirsiniz. Bir Toplayıcının oluşturulması için 3 saniyeye ve sağlığınızdan 30 puana ihtiyacı var. Bir binaya sahip olduğunuzda, birimler zamanla oradan çıkacaktır. Toplayıcılarınızın gidebilecekleri 3 su noktası olduğunu unutmayın. Daha uzaktaki su sporları size daha fazla gelir sağlayacaktır. Artık bir geliriniz olduğuna göre, kendinizi savunmak için bir şeyler inşa etmek iyi bir fikir olacaktır. Mouse ile üssünüzü seçerek bir taret oluşturalım.

Saldırı bu oyunda gerçekten önemlidir çünkü saldırgan birimler uzaylılara karşı bir bariyer oluşturacak ve oyunun ilerleyen bölümlerinde üslerini yok edecektir (hayatta kaldığınızı varsayarak). yapmanız gereken bir sonraki adım, ilk Piyade çadırınızı oluşturmaktır.

Orjinal Adı : Army of Ages
Çıkma Tarihi : 04.11.2011
Geliştirici : ArmorGames
Zorluk Seviyeleri : Kolay, Normal, Zor, Insane
Platformlar : Bu oyun Flash modunda oluşturulmuştur ve sadece güncel bir tarayıcı ile bir PC kullanarak oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.