Minecraft Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
TÜM OYUNLAR

Düzenli Minecraft ortamından çıkmak ve klasik bir kule savunma oyunu denemek ister misiniz? O zaman üssünü Minecraft Kule Savunma’da ne pahasına olursa olsun savun. Veya 2D mağaralarda fermuar çekerek, taşlar toplayarak ve Minecaves’deki düşmanlardan kaçınarak. Minecraft’ın çevrimiçi RPG hissini yansıtan bir şey ister misiniz? Ardından Kogama oyunlarımızdan birine bir şans verin ve diğer oyuncularla çevrili bir dizi 3B maceraya doğru ilerleyin.

Minecraft öğelerini keşfedin ve Minecraft temalı bir tıklama oyunu olan GrindCraft’ta birleştirerek yaratıcı olun. Az bilinen ama eğlenceli bir gerçek, Minecraft’ın yaratıcısı Notch’in başka bir oyun daha yaptı: Minicraft. Bir oyun sıkışması için 48 saatte yaptı! Gerçekçilik olmadan birinci şahıs tetikçi denemek ister misin? Öyleyse, Pixel Warfare veya Cartoon Strike gibi oyunlarla hayal edilebilecek en ufak bir şekilde savaşın tadına bakın.

Gösterebileceğimiz son derece popüler olan diğer iki Minecraft ilham oyunu, Paper Minecraft ve Krunker.io. Krunker.io Minecraft hayatta kalma oyun modundan ilham alıyor ve aynı zamanda bloklu grafiklere de sahip. Krunker.io 3D grafiklere sahipken, Paper Minecraft, Minecraft’ın 2D platform versiyonudur – benzer bir oyun ve hem yaratıcı hem de hayatta kalma oyun modu sunar. Bu oyunların her ikisi de bu türe farklı bir şey getiriyor ve Minecraft hayranları için mükemmel bir hit!

Minecraft hayranıysanız veya klasik oyun ve garip grafiklerin mükemmel karışımını istiyorsanız, bu oyunlar özellikle sizin için. Böylece karakterinizi alın, bir dünya seçin ve her seferinde bir blok ortaya çıkarın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Loading...
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin