web analytics

Subway Surfers

TÜM OYUNLAR

Subway Surfers oyunları oyna. Subway Surfers oyunu tüm dünyada popüler olan oyunlardan biridir. Android cep telefonlarından kişisel bilgisayarlara kadar çeşitli cihazlarda tüm dünyada bir milyonu aşkın kişi tarafından oynanan oyun, oyun dünyasında büyük bir heyecana neden oldu. Birçok kişi bu oyunla ve ücretsiz olarak Subway Surfers’ın çeşitli sırlarıyla ilgileniyor. Ve genel olarak, bu harika oyunu nasıl hackleyebilir ve mümkün olduğunca çok para kazanabilirsiniz. Bu harika oyunda, arabanın çatılarında bir çocuk Jake olarak koşmalı ve tren istasyonunun kötü şefinden kaçmalısın. Jake, ilk bakışta göründüğü gibi hiç de zorba değil, tüm çocuklar gibi çok meraklı ve tepkiseldir.Demiryolu deposundaki tren vagonuna renkli duvar yazıları çizerek sıkıcı günlük hayatını her zaman aydınlatmaya çalışır. Ve bu tür hileler için sürekli olarak deponun kötü kafasından ve kötü köpeğinden çeşitli yöntemlerle kaçar. Ve sadece uçuşla bu türden bir kişi kaçabilir. Jake, arabalar arasında koşarak, trenlerin çatısına tırmanarak ve yol boyunca gerekli bonusları toplayarak patronun kafasını sürekli karıştırır. Bu bonuslar için, bu cesur çocuğun kovalamacadan kaçmasına büyük ölçüde yardımcı olan kaykay ve jetpack gibi çeşitli araçlar satın alabilirsiniz. Ana şey, “metro sörfçüleri” oyununun renkli grafiklere ve eğlenceli müziklere sahip olmasıdır! Bu cesur çocuğun peşinden kaçması için çok yardımcı olan. Ana şey, “metro sörfçüleri” oyununun renkli grafiklere ve eğlenceli müziklere sahip olmasıdır! Bu cesur çocuğun peşinden kaçması için çok yardımcı olan. Ana şey, “metro sörfçüleri” oyununun renkli grafiklere ve eğlenceli müziklere sahip olmasıdır!

Subway Surfers Online, başlangıçta yalnızca bir uygulama olarak sunulan cep telefonları ve tabletler için ücretsiz bir oyundur ve ilk olarak 2012’de ortaya çıkmış ve piyasaya sürüldükten hemen sonra anında sansasyon haline gelmiştir. Sadece orijinal oyun çok popüler değildi, aynı zamanda devam oyunları ve yeni görünümleri de anında hit oldu ve o zamandan beri getirmeye devam ettiğimiz hayran yapımı oyunlar da öyle. Ayrıca, izlemiş olabileceğiniz 11 bölümden oluşan bir Subway Surfers animasyon dizisi bile vardı.

Telefonunuzda yoksa veya tarayıcılarınızdan oynamak istiyorsanız, bunu artık web sitemizde yapabilirsiniz, orijinaline ek olarak çok daha fazla spin-off oyunumuz var, fan- aynı karakterlerle size farklı deneyimler sunan oyunlar ve bitişik oyunlar.

Subway Surfers Games çevrimiçi nasıl oynanır:

Bu oyun, bu oyunun henüz icat etmediği, ancak aslında oradaki en popüler türlerden biri olduğu sonsuz koşucu oyunları dünyasına uyuyor, ancak formatın yeni alınması sayesinde oyun hemen popülerlik kazandı! Oyunların hikayesi, bir erkek ya da kız olabilen ve karakter tasarımı yıllar içinde birçok yeni ve ilginç yeni avatarın piyasaya sürülmesiyle değişen bir grafiti sanatçısı rolünü üstlenmenize dayanıyor.

Metroda grafiti yaparken bir müfettiş ve köpeği tarafından yakalandınız ve şimdi sizi kovalıyorlar, bu yüzden yakalanmamak için metro hattından geçmeniz gerekiyor. Rio de Janeiro, Paris, Tokyo gibi şehirlerde ve diğer şehirlerde bunu yaptığınız özel oyunlar oldu. Cep telefonlarında veya platformlarda oynuyorlarsa, oyuncular bu yönlere yönlendirmek için parmaklarını sağa ve sola kaydırmak için kullanırlar, zıplamak için yukarı kaydırırlar ve çömelmek için aşağı kaydırırlar. Aynı işlemler için bilgisayarlarda yön tuşlarını kullanırsınız.

Metro hattındaki çeşitli engellerden kaçınmak için eğilir, zıplar ve çömelirsiniz çünkü trenlere, engellere çarparsanız veya kovalayıcılarınıza takılırsanız oyunu kaybedersiniz. Bunun yerine, büyük bir puan almak için mümkün olduğunca uzağa gitmeye çalışın. Kurslardan mümkün olduğunca çok jeton, yeni karakterler almak için kullanılabilecek jetonlar toplayarak puanınız artırılabilir ve ayrıca daha hızlı olmanıza, daha fazla jeton almanıza veya daha fazla ilerlemenize yardımcı olacak güçlendirmeler bulacaksınız. ilerde.

Oyunlarda yer alan karakterler ve kilidini açabileceğiniz avatarlar söz konusu olduğunda, en popüler üç tanesinden bahsetmek zorundayız; başlık ve şapka takan bir çocuk olan Jake ile başlayarak, koyu tenli bir çocuk olan Fresh. Müziği sevdiği için her zaman yanında bir müzik seti ve serinin kırmızı şapkalı ve gözlüklü ilk kadın karakteri Tricky.

Oyunlar bu kadar heyecan verici ve eğlenceli olduğundan, bu oyunların neden ortaya çıktıkları anda alev aldığı oldukça açık ve artık orijinallerin nasıl çalıştığını bildiğinize göre, burada size onların yan ürünleri hakkında daha fazla bilgi verelim, böylece eğlenebilirsiniz. başka yollar ve bu sayfadan daha iyi vakit geçirin!

Engellenmemiş en iyi Subway Surfers Oyunlarımızı hemen şimdi keşfedin!

Subway Surfers ile oyunların eğlenceli yanlarından biri de, bunu yapacak kadar yetenekli ve akıllı olanlar tarafından kolayca uyarlanabilmeleridir, bu yüzden ana sörfçü karakterlerinin diğer medyalardan karakterlere dönüştürüldüğü birçok versiyonumuz var. Bu sayfada, Batman, Angry Gran, Angry Dad ve hatta bazı evcil hayvanlar gibi sonsuz koşu oyunlarını oynayabileceğinizi, çünkü hayvanlar grafiti yapabilir ve en azından çevrimiçi oyunlarda sörf yapabilir.

Elbette bu sayfadaki tüm oyunları tavsiye ediyoruz ve şu anda onlara bir şans vermeye başlayacağınızdan şüphemiz yok, çünkü şimdiye kadar yeterince inandırıcılık yaptık ve eğer karar veremiyorsanız bunlar. Bunu okumaya başladığınızda oyunlar tam size göreydi, artık mutlaka oynamanız gereken ve hemen keyif alacağınız oyunlar olduğunu biliyorsunuz!

Web sitemize mümkün olduğunca sık geri dönmekle kalmayıp, arkadaşlarınıza da bundan bahsetmenizi umuyoruz ve Subway Surfers’ı seviyorlarsa, önce onları buraya davet edin, eğer değilse, yapabileceğiniz yüzlerce harika oyun kategorisi var. onlara hemen beğenilerine göre bir şey bulacaklarını gösterin!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin