1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (25 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
REKLAM

Zombiler 3: Galaktik Sıkışmalar

Zombies 3: Galactic Jams, çocuklar için ilk çevrimiçi Disney Zombies 3 Oyunlarından birini temsil ediyor, bu film dünya çapındaki ilk gösterimini yeni yaptığı için şimdi hepinizle web sitemizde paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz ve bu film bir hit olan bu seriyi devam ettiriyor. birkaç yıl önce ilk film, ancak bu, film serisinin özünde müzikal bir film olduğu düşünüldüğünde, uzun zamandır gelen bu kategorinin sahip olduğu ilk ritim oyunlarından biri!

Disney'den Galactic Jams of Zombies 3 oynayalım!

Fareyi kullanarak buketi şarkı söyleyen çeşitli karakterlerden size doğru gelen dairelere yönlendirerek buketi kontrol edin ve eğer çiçekleri doğru şekilde yüzüklerden geçirirseniz şarkıyı söyleme karşılığında puan kazanırsınız ve daha iyi. notları ortalarsanız, o kadar çok çarpan elde edersiniz, bu yüzden notları arka arkaya almaya çalışın, hata yok!

Bu filmde yer alan çeşitli şarkıları çalabilir ve her çaldığınızda puanınızı geçeceğinizi umarak, onları farklı zorluk seviyelerinde deneyebilirsiniz! İyi şanslar, size en iyisini diliyoruz ve sizi burada daha fazla görmeyi gerçekten umuyoruz, sizinle paylaşacak harika yeni oyunlarımız asla tükenmez!

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.