web analytics
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
REKLAM

Sapan

Sapanla adam fırlat oyunu oyna. The Catapulter, isminden de anlaşılabileceği gibi bir mancınık oyunu ama biz buna daha çok, kızgın kuşlarda alışık olduğunuz gibi sapan oyunu demek istiyoruz ama bu sefer direkt olarak insanlarla ateş ediyorsunuz. Kuşları değil, daha da önemlisi Poppy Playtime Games'ten Huggy Wuggies'i hedef alıyorsunuz ve sonuç olarak hayranların en sevdiği birçok kategoriyi ve karakteri bir araya getiriyorsunuz. Haydi size bunun ne kadar basit olduğunu öğretelim, böylece hemen başlayabilirsiniz!

Huggy Wuggies'i yok eden Mancınık olun!

Her seviyede, bu korkunç mavi oyuncakların katları her yerde, platformlarda ve diğer çeşitli noktalarda bulunuyor ve amacınız, sapanla vurabileceğiniz sınırlı sayıda insanı kullanarak hepsini devirmek.

Bunu yapmak için fareyi basılı tutun veya kontrollere dokunun, yukarı aşağı, sola ve sağa sürükleyin, açıyı ve gücü ayarlayın ve ardından adamınızı havaya vurmak için bırakın.

Tek atışta birden fazla oyuncağı devirecek şekilde nişan alabilirseniz, daha da iyi olur, çünkü her seviyede sınırlı sayıda oyuncak bulunur ve seviyeler giderek zorlaşır, ancak yeni ödüller de alabilirsiniz. yardımcı olabilecek farklı yeteneklere sahip insanları vurabilirsiniz.

Bu kadar basit, o yüzden hemen şimdi başlamaktan çekinmeyin, yalnızca burada ve daha sonra gelecek daha harika oyunlara kadar burada kalın!

Nasıl oynanır?

Fareyi kullan.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.