web analytics

Zombi Oyunları

TÜM OYUNLAR

Ücretsiz zombi oyunlarımızda ölümsüz kötülükleri vurun, öldürün ve onlardan kurtulun . Dawn of the Dead gibi filmlerden ve Resident Evil gibi oyunlardan ilham alan mücadelelerimiz olan Zombi Oyunları sizlere, Hala gizem, korku ve karanlıkla dolu diğer dünyaya cevap bulmakta zorlanıyordu, çevrimiçi Zombie Games, bir zamanlar kötü niyetli filmle başlayan masaldaki insan etini yemeye canlanan, enfekte olmuş ölülerin kan destanıydı. Şimdi, dünyadaki et yiyicileri tamamen sonlandırmak sizin elinizde, cinslerinin sonuncusu ücretsiz zombi oyunlarında canlı.

Mükemmel bir şekilde oyulmuş simülasyon ve manzaralardaki çevrimiçi zombi oyunlarında, korku filmlerinde şahit olduğu gibi et yiyen zombileri görebilir ve onlarla savaşabilirsiniz.

Zombie atış oyunlarında, tüm zombi ordusunu yenmek için savunmanınızı geliştirmek için mühimmat alacaksınız. Ücretsiz zombi oyunlarında, bir oyuncunun zombi tiradında yarışmaya katılma arzusuna bağlı olarak seçilebilecek çok sayıda özelleştirilmiş manzara bulunmaktadır.

Bu sadece zombileri öldürmekle ilgili değil, insanlığı çılgın ve çaresiz et yiyenlerden kurtarmakla ilgili olduğundan, aklınızdaki en iyi numaraları kan banyosunun yoğun bir mücadelesinde kullanabilirsiniz. zombi oyunları kral oyun skor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin