web analytics

Savaş Oyunları

TÜM OYUNLAR

Kral oyun skor’da en heyecan verici savaş oyunlarını ücretsiz çevrimiçi oynayın

Kral oyun skor’da heyecan verici savaş oyunlarından oluşan geniş bir koleksiyon sunuyoruz. Aksiyon dolu bu oyunların tümü ücretsiz olarak oynanabiliyor, o yüzden ekipmanınızı alın ve başlayalım. Taş Devri’nden günümüze pek çok farklı tarihsel dönemde geçen savaş oyunlarımız, hatta gelecekte geçen bazı gezegen savaşları ve bir fantezi dünyasında geçen çok oyunculu savaş oyunlarımız var! Savaş oyunları tamamen strateji ile ilgilidir . Savaş zamanında kaynaklarınız sınırlıdır, bu nedenle sahip olduğunuz parayı ve hammaddeleri kullanmanın en iyi yolunu bulmanız gerekir. Düşmanlarınıza karşı avantaj elde etmek için teknolojik yeniliklere yatırım yapın, yeni askerler kiralayıp eğitin ve doğru makineleri satın alın.

Çevrimiçi savaş oyunlarımızda bir orduyu yönetin ve diğer oyunculara meydan okuyun

En iyi manevraları tasarlayıp rakiplerinizi geride bırakabilecek misiniz? Yapay zekalı bir rakibe karşı savaşmanız gereken birçok oyunumuz var, ancak bunun yerine diğer canlı oyunculara meydan okumak istiyorsanız heyecan verici çok oyunculu oyunlarımızdan birini de seçebilirsiniz. Kendi askeri üssünüzü kurun ve ordunuzu savaşa hazırlamaya başlayın. Yakındaki bölgeleri istila edin ve karargahınızı yağmalayıp yok etmeye çalışan düşman kuvvetlerine karşı topraklarınızı koruduğunuzdan emin olun. Ayrıca diğer oyuncularla ittifaklar kurmayı ve birlikte daha güçlü düşmanlarla mücadele etmeyi de seçebilirsiniz. Savaşta farklı stratejiler deneyin ve savaşı kazanmak için savaşın!

Mobil cihazlar ve PC için çok oyunculu savaş oyunlarının engeli kaldırıldı

Kral oyun skor’da, ister akıllı telefonunuzda ister PC’nizde oynuyor olun, engelsiz savaş oyunlarımıza tüm cihazlarınızdan erişebilirsiniz. Okullardaki ve işyerlerindeki birçok halka açık ağ, oyun içeriğini engeller ancak oyunlarımıza her zaman çevrimiçi olarak erişilebilir kalır. Nereye giderseniz gidin en iyi çevrimiçi savaş oyunlarını burada, Kral oyun skor’da oynayın!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23.000 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin