web analytics

Zeka Oyunları

TÜM OYUNLAR

Zeka oyunları ile Aklınıza meydan okumak için çok az seviyeyle seviyenizden sonra yolunuzu ilerlediğinizi düşünüyorsanız, sizi düşünme oyunlarımızı ücretsiz oynamaya davet ediyoruz. Bunlar günlük bilmeceleriniz ve bilmeceleriniz değil. Bu kafa kazıyıcılar, eleştirel düşünme ve mantığınızı, beklemeyebileceğiniz şekilde teste sokacaktır. Beyninizi bir hata yapmak için kandırmak için zihin bükme illüzyonlarını ve bulmacalarını kullanıyoruz, bu yüzden dikkatli olun. Elbette tüm matematik ve mantık değil – çevrimiçi oyunlar da eğlenceli olmalı. Beyin gücünüzü en üst seviyeye çıkarmaya cesaretiniz varsa, ilk üç seçime göz atın!

Bedava En İyi Düşünme Oyunlarına Gözat
İnternette düşündüğüm oyunların olduğunu düşündü mü? Tekrar düşün. Twinz, algılayışınızı çeşitli ustaca şekillerde zorlayacaktır. Twinz, basit bir eşleştirme oyunundan çok, nesnenin boyutunu, rengini, yönünü ve daha fazlasını göz önünde bulunduran öğeler arasında karmaşık analojiler yapmanızı gerektirir. Eğer bir meydan okuma arıyorsanız, Twinz saatlerce kafanızı karıştırıp eğlendirecek.

Düşünme oyunlarınızla çevrimiçi biraz fizik mi tercih edersiniz? Işık ışınları, her seviyede size heyecan verici bir optik bulmacayı getiriyor. İlk başta, kolay görünüyor – sadece hedefe ışık huzmesini yönlendirmek için birkaç ayna kurmak. Ancak birkaç seviyeden sonra, ışığı her türlü engel ve köşenin etrafına bükmeniz gerekir. Kafa kaşıyıcıya sahip olan bir türseniz, Işık Işınları en sevdiğiniz haline gelebilir.

Sizi zamana karşı doldurmayan bedava düşünme oyunlarını oynarken karmaşık sorunları bile çözmek kolaydır. En popüler ücretsiz oyunlarımızdan birinde bir zamanlayıcıyı tokatlamaktan zekâsına meydan okumak ne kadar iyi? Maze Lover ile hem zekanızı hem de hızınızı teste tabi tutuyoruz. Yolunuzu çıkmaz bir labirentten geçirin ve hızlı bir şekilde sevgilinize yapın, yoksa kendinizi yeniden başlat düğmesine basarken bulabilirsiniz. Kiloo’da ücretsiz düşünme oyunları oynayabilirsiniz.

Beyin Gücünü Yeni Zirvelere Taşı
Korkutulmak için bedava düşünme oyunlarını oynamazsınız; Kendi akıllılarına eşit bir meydan okuma istiyorsun! Bu yüzden çevrimiçi düşünme oyunlarımızın her birinin hem eğlenceli hem de zor olduğundan emin olduk. Bu sıra dışı ve eğlenceli bilmeceleri çözmek için hem mantıklı hem de yaratıcı düşünerek kendinizi bulacaksınız. Size en iyi ücretsiz zeka oyunları kral oyun skor sunuyoruz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin