web analytics

Çağlar Boyu Savaş Oyunları

TÜM OYUNLAR

Çağlar Boyu Savaş oyunları oyna. Bu güzel oyunlar aynı zamanda savaş çağı oyunları olarakta Türk oyun severer tarafından oynanmakta. Age of War Oyunları nedir?
Tam şu anda tüm ziyaretçilerimize klasik bir strateji oyunları kategorisini, kesinlikle en çok rağbet gören sayfalarımızdan biri olan ve her zaman sonsuz eğlence ve zorluklarla karşılaşabileceğiniz çevrimiçi olarak sergileyebileceğimiz için büyük bir heyecan duyuyoruz. Age of War Games serisinden bahsediyoruz!

Bu oyunların neden Strateji Oyunları sayfasında yer almak yerine özel bir sayfaya ihtiyaç duyduğunu merak ediyorsanız, bunun nedeninin tarayıcı oyunlarının patlamasını başlatan klasik bir flash oyun serisi olduğunu bilmelisiniz. 2007.

Seri çok uzun süredir var olduğundan ve yıllar boyunca birçok yineleme yayınlandığından, artık Age of War ile bu özel oyun sayfamız var ve buna zaten aşina iseniz, baştan oynamaya başlayın. -git, ama yeniysen, seni bu harika savaş oyunlarının dünyasına tanıtmamıza izin ver!

Age of War Oyunları: bir giriş
Serinin ilk oyunu, eskiden Newgrounds’da bulunan Louissi adlı bir grup tarafından 2007’de piyasaya sürülmüştü ve orijinal oyun ve devamı, uzun yıllar birçok web sitesinde mevcuttu.

2020’den sonra flash oyunların artık desteklenmediğini göz önünde bulundurursak, onları nerede oynayabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz ve cevap, hepiniz için uyguladığımız Ruffle yazılımı sayesinde hepsi oynamaya hazır olduğu web sitemizdir.

Age Of War 1 ve Age of War 2’ye ek olarak, iki orijinal devam filmi daha vardı, ancak bunlar farklı başlıklarla geldi. Biri Army of Ages, diğeri ise, tüm oyunların tarih boyunca seyahat etmenize ve insan uygarlığının çeşitli zamanlarında savaşmanıza izin veren harika bir özelliğe sahip olduğu Teknik Savaşlar.

Age of War oynanış açıklaması:
Oyunlar temel olarak kule savunma oyunlarıdır, ancak kuleler yerine bir üs denilen şeye sahipsiniz ve bilgisayarın da kendi üssü var, her biriniz savaşı kazanmak için düşman üssünü yıkmaya çalışırken, aynı zamanda düşman üssünü yıkmaya çalışıyorsunuz. kendi ayakta kalır.

Fareyi, hem üslerine saldırmak hem de savunma için harita boyunca düşmana yürüyecek birlikleri oluşturmak için kullanıyorsunuz, çünkü onlar da asker gönderecekler, bu yüzden onları engellemeye çalışıyorsunuz. CPU’nun sağlık çubuğunu sıfıra indirirseniz kazanan siz olursunuz.

Ne kadar çok savaşır ve kazanırsanız, o kadar güçlü birlikler gönderebilirsiniz, ancak düşmanınız da öyle olacak, bu yüzden her zaman gelişecek ve çağlar boyunca üstünlük kazanacak ve kendi ordunuzu ve insanlarınızı baskın güç haline getirecek!

Odaklanmanız ve kazanmak için en iyi stratejileri bulmanız gereken bir oyun ama en önemlisi, asla pes etmenize gerek yok! Bu kadar basit, bu yüzden hemen şimdi başlayın, bu serideki herhangi bir oyunla, hatta orijinallerden ilham alan hayran yapımı oyunlarla bile, ancak doğrudan seriye ait olmayanlar, çünkü onlar da tonlarca eğlenceli!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8.006 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin