1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Sitemize Ulaşmak İçin Google'a Kral Oyun Skor Yaz
Loading...
REKLAM

Drawar.io

Drawar.io oyunu oyna. Drawar.io'da sizin gibi yaratıcı insanlarla dolu bir odaya katılın ve liderlik tablosunda bir numara olmak için tüm kelimeleri tahmin edin! Bu kalem savaşında en iyi resimleri çizmek için tüm kelimeleri doğru tahmin edip iç sanatsal gücünüzü ortaya çıkarabilir misiniz? Kendi karakterinizi yaratarak başlayın ve avatarınız için yeni görünümlerin kilidini açın!

Renkli kalemlerinizi alın ve hazırlanın. Çünkü zorlu bir maç içindesin. Başkalarının beyaz tahtaya çizmeye çalıştığı kelimeleri tahmin edin ve sizin zamanınız geldiğinde, kelimeyi mümkün olan en net şekilde çizin. Aşağıdaki sohbet kutusuna kelimeyi yazarak tahmininizi gönderebilirsiniz. Doğruysanız, sohbet kutusunda "Kelimeyi tahmin ettiniz!" ve avatarınız yeşile dönecek. Ve sıra size geldiğinde, gördüğünüz 3 kelimeden kelimeyi seçin ve çizmeye başlayın. Kalem boyutunuzu, renginizi ve silginizi de seçebilirsiniz. Bir numara olmak için önce kelimeleri tahmin etmeniz ve tüm puanları toplamanız gerekir. Başarılarınızla, daha sonra avatarınız için yeni saç renkleri, göz şekilleri, burunlar ve daha fazlası gibi yeni karakteristik özelliklerin kilidini açabilirsiniz! Peki ne bekliyorsunuz? İyi eğlenceler!

Çok oyunculu io oyunlarından hoşlanıyorsanız, neden şimdi en iyi ücretsiz ve çevrimiçi IO Oyunları koleksiyonumuza göz atmıyorsunuz? Eminiz ki birçok yeni zorluk bulacaksınız!

Yayın tarihi
28 Ekim 2020

Özellikleri
Çok sayıda çevrimiçi oyuncuyla eğlenceli io tabanlı oyun
Sezgisel kontroller
Kolay ve bağımlılık yapan oyun
Kilidi açılacak yeni avatarlar

YORUMLAR
Anonim

muazzam

Ocak 12, 2021
MİYASE

HOUSE

Şubat 7, 2021
simsimi

hello

Şubat 21, 2021
Anonim

guzellllllllllllllllll

Mayıs 26, 2021
berivan

güzel denirlir ama oyunda çok az türk bulunmakta bu beni üzdü açıkçası

Temmuz 22, 2021