BEBEK ARABA YARIŞI Oyunu

Bebek Araba Yarışı oyunu hakkında

Bebek Araba Yarışı oyna . Hazırlıklı.. Ayarlamak.. Git! Çocuklar için basit ve eğlenceli bir araba yarışı oyunları! 2 ila 10 yaş arası küçük çocuklar ve küçük çocuklar için tasarlanmış, çocuklar için yapılmış hızlı, basit ve heyecan verici araba yarışı! Hatta bir yürümeye başlayan herhangi bir sorun olmadan bu oyunu oynayabilir!

Oynamak için 15’den fazla araba ve sürücü, yarışmadan önce boyayabileceğiniz her araba! Sonra 5 dünyalar arasında 30 ders birinde yarış! sonra ödül pençe ile daha fazla araba kilidini gitmek!

Onlar önde olduğunda yavaşlatmak diğer arabalar ve sürücüler, karşı yarış, bu çocuğunuza her yarışı kazanma en iyi şansı verir! Bu oyunu benzersiz kılan şey, otomobillerin kontrol edilmesi ve sürülmesi kolay ve basit olduğu için çocuklar için sıkıcı olmamasıdır, asla çevirmezler ve çocuğunuz bitiş çizgisine giden yol boyunca arabayı kontrol edebilir.

Büyük kolay düğmeler, atlamak boynuz bip ve yarış boyunca müzik müziği değiştirmek için.

balon haşhaş, oynayan çocuklara daha fazla heyecan vermek, balonları patlattıkça yıldız toplamak için her seviyenin sonunda.

4 mini oyunlar dahil.
* Balon Pop
* Bulmacalar
* Bellek Kartları
* Ödül Pençesi

Bir kaplumbağa, kurt, robot, erkek, kız, pizza dilimi de dahil olmak üzere 15 araba ve sürücü ile? evet pizza dilimi ve 5 farklı dünyalar, eğlenceli mini oyunlar ve çok daha fazlası ile yarışmak için 30 pistte çok daha fazlası, çocuklar saatlerce eğlenceye sahip olacaklar . Bebek Araba Yarışı oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM