PRENSES BOYAMA KİTABI Oyun Skor

Prenses Boyama Kitabı oyunu hakkında

Prenses Boyama Kitabı oyna ✅✅. Masal resimleri ile dolu olan bu sanal boyama ve çizim kitabı, tüm aile yaşları, kızlar ve erkekler için (özellikle kızlardan hoşlanmasına rağmen) tasarlanmıştır. Hem telefonlar hem de tabletler için uygundur.

Hazırlanan görüntü ana hatlarında renkleri doldurabilir ve kendi özgün çizimlerinizi de oluşturabilirsiniz. En küçük çocuklar bile oynayabilecekleri kadar basit ve kolaydır. Oyun, ünlü ve sevilen masal karakterlerinin güzel görüntülerini içerir.

Prenses Boyama oyunu aşağıdaki özellikleri içerir:
✔ 60 prenses, prens, kraliçe, deniz kızı, midilli, tek boynuzlu at, vb.
Drawing 20 parlak ve güzel renkler çizim ve doldurma için kullanmak.
Region Tüm bir bölgeyi renkle doldurma, bir kalemle veya fırçayla çizim ve bir silgi kullanma.

En sevdikleri masalları ya da temel olarak istediklerini boyayabilir, çizebilir ya da doodle edebilirsiniz. Karalamalar, boyama ve çizim hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı, şimdi en sevdiğiniz masallardan başlayalım.

Forqan Smart Tech’teki hedefimiz, aileniz için en iyi değeri sağlamak, görsel ve bilişsel yetenekler geliştirmelerini sağlamak, akranları ve çevreleriyle çevreleriyle iletişim kurmayı öğrenmek ve önemli yaşam becerileri kazanmaktır. Her oyun belirli bir yaş grubu için bir profesyonel tarafından tasarlanmıştır.

Harika Prenses Boyama oyunumuzla eğlenmenin tam zamanı! Prenses Boyama Kitabı oynarken başarılar.

FavoriteLoadingAdd to favorites
OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.