SÜPER BARBİE Oyunu

Süper Barbie oyunu hakkında

Süper Barbie oyna . Hiç bir prenses olmak ve güzel bir kalede yaşamak istedim? Hayalin benim Prenses kale ile gerçek oluyor! Prensesleri yaratın ve giyin ve kendiniz dekore edilmiş kalelerde yaşamalarını sağlayın! Tüm zamanların en iyi Prenses oyunu burada!

KENDİ PRENSES
Kendi prensesinizi istediğiniz gibi yaratmak ve özelleştirmek için özel güzellik salonuna uğrayın! Saç stilini, gözlerini, kıyafetlerini ve hatta mücevherlerini, taç ve ayakkabılarını seçin-gerçek bir prensesin yaşayamayacağı her şey!

Hatta elbise ve tüm zamanların en sevdiğiniz Prenses sonra onu adlandırabilirsiniz! Ne olacak? Pamuk Prenses, Külkedisi, Aurora, Ariel, Belle, Yasemin, Pocahontas, Mulan, Tiana, Rapunzel, Merida, Anna, Elsa? Hepsi sana bağlı!

KENDİ KALE
En sevdiğiniz kaleleri seçin ve hayal edebileceğiniz her oda türü için yüz farklı ve güzel öğelerle kişisel dokunuşunuzu verin. Oynamak için sevimli bebek, yavru ve kitties eklemeyi unutmayın!

İnanılmaz oturma odaları, yatak odaları, banyolar, mutfaklar ve çok daha fazlasını tasarlamak için yaratıcılığınızı kullanın. İşiniz bittiğinde, sonsuza kadar kaydetmek ve en iyi arkadaşlarınızla paylaşmak için güzel kale veya oda bir resim çekmek!

Benim Prenses Kale prensesler ve onların sevimli kaleler tüm büyü, fantezi ve keyfi geri getiriyor. Süper Barbie oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM