TACTİCS CORE Oyun Skor

Tactics Core oyunu hakkında

Sevilme Oranı
[Toplam Oy: 0 Ortalama:0]

Tactics Core oyunu oyna ✅✅.

Aldığın öldürme sayısına bağlı olarak seviye atlayan ve yükselten çok çeşitli güçlü birimlerle savaş alanına git. Fütüristik vurgulu tankları, bombardıman uçakları ve savaş jetleri. Javelin (topçu) veya Manta (hava avcı uçağı) gibi temel bir birim olarak başlayın. Harpy ve Gladyatör gibi daha gelişmiş birimlerin kilidini açmak için ölüm sayınızı artırın. Büyük uçan savaş gemisi ve İyon Topu gibi süper birimleri açmak için daha fazla ölüm elde et!

Her takım sınırlı sayıda tedarikle başlar. Bir düşman birimini öldürdüğünüzde, yeni bir düşman birimi yerine yayılır ve düşman ekibine verilen arz azalır. Arz 0’a ulaştığında, tüm üs savunması patlar ve Komuta Merkezi savunmasız kalır. Düşman senin yok etmeden önce düşman Komuta Merkezini yok etmek için bir ekip olarak çalış!

Taktikler Çekirdeği, “Strike Tactics Battle Arena” anlamına gelen ve tarayıcı RTS, “Strike Tactics” in resmi bir parçası olan STBA.io olarak adlandırılırdı.

TAKTİK CORE KONTROLLERİ
Çoğu birim WASD hareketini kullanır. Gezilen uçak, Peregrine ve bombardıman gibi, imleci işaret ettiğiniz yere hareket ettirin. Gladyatör gibi bazı birimlerde sağ tıklamayla ateş eden alternatif silahlar bulunur, ancak çoğu ünitede sol tıklamayla ateş eden birincil silahlar vardır. Hemen hemen tüm birimler, sayı tuşlarına kısayol tuşu olan en az bir yeteneğe sahiptir. Fare tekerleği ile yakınlaştırın.

TAKTİK CORE STRATEJİSİ
Mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışın, böylece seviye atlayabilirsiniz. Yeterince yüksek bir ölüm sayısına ulaştığınızda daha güçlü birimlere geçin. Ekranın üst kısmındaki çubuklara bakarak Komuta Merkezinizin sağlığına dikkat edin. Ekibinizin tedariği tükenirse, savunmak için Komuta Merkezinize geri dönün!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.