world crafts oyunu oyna

World Crafts Oyunu Nasıl Oynanır?

World Crafts oyna ✅✅. Hayal gücünüzü serbest bırakın ve yaratıcılığınızın World Craft 2 ile akmasına izin verin çünkü bu dünyada bloklardan yapılmış hemen hemen her şeyi yaratabilirsiniz! Tepeler, nehirler, ağaçlar, dağlar ve daha birçok şeyle dolu sonsuz bir dünya sizi boş bir tuval olarak bekliyor. Bir dağ kaldır veya yeni bir nehir oluştur! Bu blok oyununda hayal gücün ötesine geçmen gereken tek limit! Ne için bekliyorsun? Derhal inşa etmeye başlayın!

Diğer dünya yapımı oyunlardan çok da farklı olmayan ve çok popüler olan Real Minecraft unvanına çok benzeyen World Craft, boş zamanınızı geçirmeniz için huzurlu ve sakin bir yol sunar. Oyunun sunduğu 4 farklı sonsuz dünyada istediğiniz her şeyi inşa edebilirsiniz. Her dünya bloklardan yapılır ve bu blokları ekleyerek veya çıkararak dünyaları manipüle edebilirsiniz. Bir şey inşa etmeye hazır mısın? Oyuna başlamak için, oynamak istediğiniz 4 dünyadan birini seçin ve play butonuna basın. Dünyaya inene kadar bekle ve macerana başla! Dünyayı dolaşmak için WASD tuşlarını kullanın. Boşluk çubuğuna basmak zıplayabilmenizi sağlar, o yüzden devam edin ve kendinize bir ev inşa etmek için mükemmel bir yer bulmak için o dağlara ve tepelere tırmanın! Bu çirkin kaya oluşumunun, aksi takdirde düz bir gölde, güzel bir göl manzarasında ne işi var? Sol fare düğmesini kullanarak bu iğrenç şey bloğunu blok tarafından kaldırın. Mükemmel yeri buldunuz ve bölgeyi temizlediniz ve şimdi inşa etmeye hazırsınız! Kullanmanız gereken 25 farklı blok türünüz var. Envanterinizi açmak için E tuşuna basın ve farenin sol tuşu ile yerleştirmek istediğiniz blok türünü tıklayın. Sağ fare tuşunu kullanarak bloğu yerleştirebilirsiniz.

Evler, gökdelenler ve hatta dağlar inşa edin! World Craft 2’nin sunduğu yaratıcı özgürlüğün tadını çıkarın. Bloklarla oynamak eğlenceli olabilir, ancak çeşitli çevrimiçi bulmaca oyunlarımızın sunduğu zorluklara katılıyor musunuz?

Yayın tarihi
Nisan 2018

Özellikler
Oynamak için 4 farklı dünya
Sınırsız kullanımlı birçok ürün
İstediğin her şeyi yap
Güzel müzik
Kontroller
Hareket etmek için ok tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanın. Bir bloğu yok etmek için farenin sol düğmesini ve bloğu yerleştirmek için farenin sağ düğmesini kullanın. Envanterinizi açmak için E tuşuna basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.