2 kişilik matematik yarışı oyunu oyna

2 Kişilik Matematik Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır?

2 Kişilik Matematik Yarışı oyna . Times tablolar stressiz öğrenme ortamı sağlar. Bu çarpma flash kartlar modern bir almaktır. Bu alan tüm çarpım tablosunu, bir seferde bir “satır” görüntüler. Herhangi bir çarpma problemine verilen cevapları istediğiniz zaman gösterebilir veya gizleyebilirsiniz. Soru yok, zaman sınırı yok, Veri izleme yok.

Uygulama, çarpma ezberlemenizin test edildiği yerdir. Sorular rastgele oluşturulur. Bu rakam ile cevap rakam girmek için sizin işiniz (hiçbir çoktan seçmeli yoktur). Doğru ve yanlış girişimlerin sayısı izlenir ve her çarpma gerçeği için kaydedilir. Yanlış sorunlar her oturumun sonunda listelenir ve tüm soruları tekrarlamak, sadece yanlış girişimleri tekrarlamak veya hep birlikte soruları karıştırmak için seçeneğiniz olacaktır.

Eğer test etmek için tüm bu uygulama koymak nerede zaman denemeler: ne kadar hızlı 12 çarpma sorulara cevap verebilir? Kendinize karşı yarışın veya tüm dünyada arkadaşlarınızla ve insanlarla kez karşılaştırmak!

Zaman kayıtları, zaman denemeleri alanında denenen her çarpma problemi için en iyi 10 en hızlı tamamlama sürenizi takip eder. Her kayıt için rütbe, baş harfleri, zaman ve Tarih görüntüler. Not: bir kayıt ayarlamak için, doğru 12 sorudan 10 cevap vermelidir! 2 Kişilik Matematik Yarışı oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.