FREİGH TRAİN MANİA Oyunu

Freigh Train Mania oyunu hakkında

Freigh Train Mania oyna . Aracılığıyla kazı ve zamanında hedeflerine kargo taşımak için ağır kamyon sürün. Büyük şehir tüm 3D şehir ezmek için toplam koparmak üzerinde kızgın kısır dinozorlar ile boğulmuş! Bu hayvan Hayvanat Bahçesi simülatörü Kralı oyununda onları jurassic Hayvanat Bahçesine geri götürün. Şimdi kargoyu kazın ve öfkeli dino’yu hedefine taşımak için yolda yüklü kamyonu dikkatli bir şekilde sürün. Ağır zırhlı kamyonu günah şehri boyunca sürün ve bu öfkeli dino Hayvanat Bahçesi taşıma kamyonu oyununda bu kısır dinozorların gözetiminde olun. Jurassic dinozor zamanı geri döndü ve her zamankinden daha tehlikeli.

Kızgın Dino Hayvanat Bahçesi taşıma kamyonu 2016 aşırı ağır motor kamyon sürüş ve yarış oyunu ateş. Şiddetli dinozorları bu kızgın dino Hayvanat Bahçesi taşıma kamyonu simülatörü Kralı kafeslerine geri getirmek için ağır kamyonunuzu kullanın. Büyük 3D şehri halkınız için güvende tutun ve onları eski hayvanlardan koruyun. İşiniz tema parkı ve tüm yol geri şehir Hayvanat Bahçesine, velociraptor olarak daha iyi bilinen jurassic canavar, almaktır! Tarih öncesi canavarın koruyucusu olmaya hazır olun ve bir dino taşıma efsanesi olun. Cehennem raptor kaçarken şehirde gevşek tatili.

Tekerleklerin arkasına geçin, emniyet kemerinizi bağlayın ve direksiyonunuzu tutun. Çılgın bir sürüş için hazır olun, hızınızı hızlandırın ve çarpmayın. Hedefinize ulaşmak için tüm Trafik arabalarını atlayın. Sokaklar trafik arabaları ve otobüslerle doludur. Bir ulaşım görevi için atanır. Kargo kamyonunuzu dino ile yükleyin ve şehir Hayvanat Bahçesine taşıyın. Heyecan verici yüksek hız ile kolayca kontrolden çıkıyorlar. Adrenalinin yakıt almasına izin ver! Eğer bitiş çizgisine ulaşana kadar hayvan vahşi olsun izin vermeyin, elinizde kontrolleri alın. Freigh Train Mania oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM