SARI TOP MACERA

Sarı Top Macera oyunu hakkında

Sarı Top Macera oyna . Sarı top başka bir yerden küçük bir pembe topu kurtarmak için yolculuğuna devam ediyor. Sarı top oyunu, ilk sarı top oyununun sona erdiği yerde devam ediyor.

Ancak ilk seviyeler pembe bir top ile yeni yetenekler öğrenmeyi içerir. Pembe topu seveceksiniz. Farklı bir platform oyun sistemi ile yeni seviyeleri bulacaksınız. Bu oyunda, sarı top bomba, kalkan ve yerçekimi kuvveti gibi yeni özellikler kullanabilir. Sarı top bir arcade oyunu benzer bir bomba kullanacak. Bomba bazı duvarları yok edebilir ve havada Sarı topu itebilir. Sarı top da bir kalkan kullanabilir, sivri ve lazerlere karşı korur. En İyi Yeni özellik, Sarı topu çok daha hızlı yapan yerçekimi kuvvetidir. Pembe top boşluğu üzerinden geçmek yardım etmek için büyük kayalar ve iyi bir itme için mükemmel. Ve ayrıca sinek ve yüksekliği nesneleri toplamak için yardım olacaktır. Sarı top size farklı gezegenleri gösterecektir. Uzaylı pembe topu kurtarmak için bu yolculukta, yeni oyun deneyimleri yanı sıra yeni yaratıklar keşfedeceksiniz.

İlk seviyeler çocuklar için kolaydır, ancak seviye 10’dan sonra seviyeler karmaşıktır. Bundan sonra, oyun çocuklar için kontrol etmek zorlaşır. Size ikinci bir kontrol seçeneği sunmak için yeni bir dokunsal joystick sistemi geliştirdik. Sol işaret parmağınızla, ekrana ilk dokunduğunuzda etkinleştirilen nokta denetleyicisini kullanabilir, ardından parmağınızı sola ve sağa hareket ettirebilirsiniz. Diğer tarafta, atlamak bomba, yerçekimi kuvveti, Kalkan etkinleştirmek için doğru dizin kullanacaktır. Bu seçenekleri görebilir ve “nasıl oynanır” düğmesine tıklayarak deneyebilirsiniz. Ayarlar menüsünden değiştirin, sonra deneyin. Bu seviyede, atlamak ve birlikte kendinizi itmek için deneyin. Sarı Top Macera oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM