ZOMBİ İSTİLASI Oyunu

Zombi İstilası oyunu hakkında

Zombi İstilası oyna . Bir hastanede uyandıktan hemen sonra, Büyükbaba Willy hızla balıkların devam ettiğini ve dünyanın değiştiğini fark eder. Zombiler zaten kapıya vurduğundan beri soru sormak için zaman yok.

“Büyükbaba ve zombiler”, tekerlekli sandalyede bir zombi istilasından kurtulabileceğinizi gösteren 90 seviye ve üç farklı dünya arasında hızlı tempolu bir yolculuk. Seviyeler, Büyükbaba Willy’nin kokmuş ağız kokusu jakı veya kötülüğün Forklifti de dahil olmak üzere çok daha zor kaçmasını sağlayan en çılgın ölümsüzlerle ağzına kadar doldurulur. Onlarla etkileşim nasıl biliyorsanız ölümsüzlerin bazıları bile gerçekten yararlı olabilir.

9-99 KORKUSUZ İÇİN BULMACA

Mümkün olduğunca çok şeker toplarken her seviyede tasarruflu asansör hareketine ulaşmak için serin bir kafa, mantık ve vizyon çağrılır. Büyükbaba Willy zombiler için havasında değil ama o her şeyden daha fazla şeker seviyor ve bunun için bir dolambaçlı yoldan yapmak için istekli olduğunu.

Büyükbaba Willy’nin tekerlekli sandalyesini çeşitli seviyelerde yönlendirin. Büyükbaba Willy sadece bir engele ulaşana kadar elinden geldiğince yuvarlanacak. Ve bu bir zombi olmasa iyi olur! Engelleri, hafif düşüşleri ve tehlikeleri akıllıca kullanın ve zombileri şaşırtın. Tasarruf asansörüne bu şekilde ulaşırsınız. Zombi İstilası oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM